Modne zdobienia – na co się zdecydować?

przez mobi_mani_admin
manicure_zdobienia

W zależności od pory roku stawiamy na inne kolory w stylizacji paznokci. Wakacje to idealny okres żeby zaszaleć i nadać im wyrazistego, szalonego looku. Postaw na kolor i zdobienia! W dzisiejszym poście pokaże Ci parę propozycji, które możesz wybrać podczas wizyty Mobi Mani Kraków.

Zacznijmy od pyłków. Wybór jest ogromny, można oszaleć, ale to zdecydowanie najczęściej wybierane zdobienie wśród kobiet, ze względu na szybkość wykonania i niesamowity efekt końcowy. Dzięki pyłkom możemy otrzymać piękny, połyskujący efekt lub efekt „szronu”, który świetnie wygląda w połączeniu z letnimi kolorami.

Postaw na mat! Matowe wykończenie manicure hybrydowego to doskonały wybór, który sprawdza się zarówno na jasnych kolorach, jak i ciemniejszych.

zdobienia_matowe

Naklejki wodne to zapomniane i niedocenione zdobienia, czas to zmienić. Wybór jest ogromny, a efekt robi wrażenie.

zdobienia_naklejki

Ręcznie malowane wzorki to totalny hit! Efekt jest zachwycający i wyjątkowy, ponieważ każdy wzorek jest inny i zrobiony specjalnie dla Ciebie. Rezerwując wizytę w Mobi Mani Kraków możesz wybrać coś dla siebie spośród wielu, pięknych wzorów.

A może zabawa z pianą? Nałożenie piany na lakier hybrydowy z pyłkiem daje piękny i oryginalny efekt. Za każdym razem efekt końcowy jest inny, przez co manicure nabiera niepowtarzalnego looku.

zdobienia_piana

Blink, blink! Chyba każda z nas kocha błyskotki, więc dlaczego by nie wykorzystać tego podczas manicure hybrydowego? Tutaj wybór również jest duży. Cyrkonie mają różne wielkości, kształty, a sposób ich nałożenia to dowolność i zależy tylko od Twojej wyobraźni.

divider